Aktualności

Szkoła Podstawowa, Gimnazjum w Łączanach, Szkoła Łaczany, ZS Łączany, SP Łączany

OVERVIEW

The web site szkolalaczany.pl currently has a traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have inspected twenty pages inside the domain szkolalaczany.pl and found four websites referencing szkolalaczany.pl. I discovered one mass network platforms possessed by szkolalaczany.pl.

SZKOLALACZANY.PL TRAFFIC

The web site szkolalaczany.pl has seen alternating amounts of traffic through the year.
Traffic for szkolalaczany.pl

Traffic ranking (by month) for szkolalaczany.pl

Traffic ranking by day of the week for szkolalaczany.pl

WHAT DOES SZKOLALACZANY.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolalaczany.pl Mobile Screenshot of szkolalaczany.pl Tablet Screenshot of szkolalaczany.pl

SZKOLALACZANY.PL SERVER

Our parsers observed that the main root page on szkolalaczany.pl took one thousand two hundred and thirty-four milliseconds to download. I could not observe a SSL certificate, so therefore our parsers consider szkolalaczany.pl not secure.
195.162.24.88

We revealed that this website is implementing the Apache os.

Aktualności

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

SEEK SIMILAR DOMAINS

Zespół Szkół w Mstowie

19 czerwca 2015 roku odbyło się nietypowe spotkanie z młodzieżą zorganizowane przez wychowawcę klasy 5a Pawła Orlikowskiego. IV Szkoły Podstawowej oraz kl. I Gimnazjum będą zakupione przez szkołę. IV rodzice kupują we własnym zakresie.

Zespół Szkół w Otorowie

Wycieczka do parku linowego Remes. IV Gminny Festiwal Piosenki Polskiej. Wycieczka klas szóstych do Torunia. Apel z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. FESTYN RODZINNY ORAZ OTWARCIE BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO. Created with Artisteer by Żaneta Pawlak.

TENISKI - wczasy, odpoczynek, sport, zabawa

Teniski - wczasy, odpoczynek, sport, zabawa. Jesteśmy grupą przyjaciół dla których sport stanowi bardzo ważny element rozwoju osobistego. Działamy z pasją zaszczepiając radość z uprawiania sportu i aktywności na świeżym powietrzu. Najlepszy program dla początkujących i rodzin z dziećmi. Czy jesteś gotowy, aby twoje małe dzieci, nastolatki, żona lub mąż poczuli się prawdziwymi narciarzami? Poświęcając kilka dni na wysiłek uczenia się, z czasem między lekcjami do wypoczynku i zabawy poza trasami.

TIK W EDUKACJI Relizacja projektu Aktywna edukacja w ZPSPiG wBelęcinie

TIK W EDUKACJI Relizacja projektu Aktywna edukacja w ZPSPiG wBelęcinie. Relizacja projektu Aktywna edukacja w ZPSPiG wBelęcinie. Jest prowadzony w ramach projektu Wdrożenie podstawy programowej kształcenia ogólnego w przedszkolach i szkołach . Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Liderem programu jest Ośrodek Rozwoju Edukacji.

Rekrutacja do szkół podstawowych

Do poprawnego działania systemu JavaScript musi byc odblokowany w przeglądarce! Pobierz instrukcję odblokowania JavaScript w przeglądarce. Pliki do pobrania, instrukcja. Witamy w systemie elektronicznej rekrutacji do szkół podstawowych! Witamy w systemie wspierającym proces naboru do szkół podstawowych w Toruniu. Kryteria naboru oraz szczegółowy harmonogram dostępny jest w menu po lewej stronie ekranu.